9.1
  skóre

Plusy

  • veľké, 85 gramové tyčinky
  • veľa rôznych príchutí
  • príťažlivý dizajn
  • výborný prozákaznícky prístup
  • dobrá cena v porovnaní s konkurenciou

Mínusy

  • klasická "proteínová" hmota
Chuť
7.9
Cena
9.4
Nutričná hodnota
9.8

Zhodnotenie

Kvalitná tyčinka, ktorá zasýti. Dá sa na nej núdzovo prežiť pár dní, aj keď radšej by ste si dali burger s hranolkami.

Vedeli ste, že až 77 % ľudí si číta online recenzie predtým, než nakúpi? Na druhej strane len 10 % zákazníkov si dá tú snahu a recenziu napíše. Tento obrovský nepomer môže kľudne vyústiť do toho, že inak skvelý produkt získa neprávom zlé renomé vďaka niekoľkým nespokojným neprajníkom.

Hejtovať je ľahké, ale hejty väčšinou nie sú konštruktívne. Preto ak som s produktom či službou nespokojný, snažím sa najskôr prehovoriť do duše predávajúcemu a negatívnu recenziu použiť ako poslednú možnosť. Pred niekoľkými týždňami som sa do takejto situácie dostal pri mojej obľúbenej značke športovej výživy, Nutrend, ktorej výrobky používam pri športovaní aj cestovaní.

Jedno zdesenie a dve prekvapenia

Nebudem vám opisovať môj nepríjemný zážitok pri konzumácii proteínovej tyčinky, som si istý, že to nechcete vedieť. Každopádne moje zdesenie nabralo takéto rozmery:

Zdesenie Joey - what the fuck Nutrend

Do Nutrendu som napísal srdcervúci mail a čakal, čo sa bude diať. Na druhý deň ma prekvapila odpoveď s presne popísaným technologickým postupom, ktorý by mal zabrániť podobným chybám pri výrobe a, samozrejme, s ospravedlnením. Posúďte sami:

Pokud vás to neurazí a pošlete mi vaši adresu, ráda vám poštou zašlu náhradní výrobek s drobným odškodněním za způsobené nepříjemnosti. Našich klientů si opravdu velmi vážíme a jsme rádi, že i vy využíváte naše produkty. Byli bychom rádi, kdyby jste i přes tuto drobnou nepříjemnost, nadále zůstal našich klientem.

Prišlo mi to divné, veď poštovné bude stáť viac ako tá jedna tyčinka, ale bol som zvedavý, čo je teda tým drobným odškodnením.

Asi o týždeň mi prišlo predvolanie na poštu. Bolo mi jasné, že to drobné odškodnenie zrejme nebude kupón na 5 % zľavu v e-shope. Nutrend mi poslal, v snahe udržať si zákazníka, 15 proteínových tyčiniek v darčekovom balení.

Darčekové balenie proteínových tyčiniek Nutrend Excelent a Nutrend Deluxe
Darčekové balenie proteínových tyčiniek Nutrend Excelent a Nutrend Deluxe

Práve takéto situácie odlišujú úspešné firmy od tých priemerných. Nutrend, ďakujem, máte to* u mňa. Mimochodom, práve tieto proteínové tyčinky zohrali dôležitú rolu pri mojej #2centschallenge dovolenke v Dubrovníku. Ale o tom niekedy nabudúce.

* pozitívne recenzie aj tento PR článok 

4.7/5 - (3 votes)