Hľadáte miesto vášho najbližšieho víkendového tripu? Privát Ľubica v Šiatorskej Bukovinke je ideálnym východiskovým bodom pre nenáročnú turistiku či cyklistiku po Cerovej vrchovine, ale aj skvelým miestom na bezstarostné leňošenie na vidieku.

Moji rodičia ponúkajú záujemcom izbu v rodinnom dome s vlastným sociálnym zariadením. Momentálne ide o jedinú možnosť ubytovania v obci Šiatorská Bukovinka, takže v prípade záujmu odporúčame rezervovať pobyt v dostatočnom predstihu.

Máte dosť bratislavskej bubliny? Vyskúšajte si reálny život!

Hodiny jogy, remeselné pivovary, obchodné centrá, multikiná, fitnescentrá… Tak to je to, čo u nás nenájdete. Užijete si však prírodu neobjavenú davmi turistov, milióny hviezd na nočnej oblohe, čerstvé ovocie priamo zo záhrady a 2x do týždňa aj kravské mlieko a syry z miestnej biofarmy.

Cenník ubytovania

Cena (za noc)
2-lôžková izba pre 2 osoby55 eur
2-lôžková izba pre 1 osobu50 eur
pes5 eur
Miestna daň1 eur/os

Rezervácia ubytovania


  Dátum od:

  Dátum do:

  Text správy:

  Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov pre účely rezervácie ubytovania.

  Ušetrite na ubytovaní

  Rezervujte si ubytovanie jednoduchšie cez online portály Booking a Airbnb. V prípade Airbnb vám ponúkame zľavu na ubytovanie:

  ZÍSKAJTE 50 € Booking - logo, 10 % discount, lowcost cestovanie Založte si účet na Airbnb cez tento odkaz a získate 50 € kredit na prvú rezerváciu!

  Čo ponúka okolie?

  Šiatorská Bukovinka

  Malú hraničnú obec na juhu stredného Slovenska obýva v súčasnosti menej ako 300 obyvateľov. Najväčšou atrakciou obce je bez pochýb hrad Šomoška, ktorý sa nachádza 4 km od obce. V obci sa nachádzajú dve reštaurácie a dokonalý pokoj. Nenachádza sa tu svetelný smog, takže priamo zo záhrady uvidíte Mliečnu dráhu a milióny hviezd.

  Šiatorská Bukovinka z dronu

  Jeseň v Cerovej vrchovine

  Cerová vrchovina

  Chránená krajinná oblasť Cerová vrchovina sa vyznačuje bohatou pestrosťou prírodných a historických zaujímavostí. Samotné pohorie bolo formované vulkanicky pred 2-6 miliónmi rokov. Dnes tak môžeme obdivovať napríklad známy kamenný vodopád, Soví hrad či kamenné more.

  Hrad Šomoška
  Hrad Šomoška pri východe slnka

  Hrad Šomoška

  Najväčším lákadlom obce aj širokého okolia je bez pochyby hrad Šomoška. Tento obranný hrad sa vyznamenal počas tureckých nájazdov a koluje o ňom množstvo legiend. V minulých rokoch bol čiastočne zrekonštruovaný a zakonzervovaný a dnes je cieľom množstva turistov zo Slovenska i zahraničia. Od privátu Ľubica je vzdialený 4 km po nenáročnom turistickom chodníku. K hradu sa dá dostať aj autom z maďarskej strany.


  Ubytovanie Šiatorská Bukovinka - privát Ľubica

  Ubytovanie pre milovníkov prírody v srdci Cerovej vrchovine, priamo pod hradom Šomoška.

  Service Type: accommodation

  Price: 22

  Currency: EUR

  4/5 - (3 votes)